Úspech románu, nové veci v distre, koncerty, UG-čko

0100045Pár novostí. Prvá skutočnosť je, že román “Raz aj v pekle vyjde peklo” zaznamenáva obrovský úspech. Prvá tisícka odišla behom jedného mesiaca, druhá tisícka je dotlačená. Z tohto dôvodu som aj ponížil cenu na 249,- Sk. V najväčšom internetovom slovenskom knižnom obchode sa nachádzam už mesiac a pol medzi tridsiatimi najpredávanejšími titulmi a odkúpenie práv na túto knihu prejavilo záujem jedno z najväčším knižných vydavateľstiev. Skutočne som prekvapený, pretože sa stále nepovažujem za spisovateľa. Ďakujem vám za všetky vaše odkazy, pripomienky (kladné aj záporné!), pocity, ktoré sa ku mne od vás dostávajú rôznymi kanálmi. Som rád, že sa v tých riadkoch nachádzate a že to mnohým aj pomáha v živote. A dnes som vyhodil na blog ďalšiu, 25 kapitolu, klikajte:

Tlačený katalóg vyjde v polovici februára. Kto nebol vyradený medzi neplatičov, dostane ho domov do schránky. Keď ho začnem odosielať, napíšem to do noviniek, aby ste vedeli, kedy ho očakávať.Máme nové a zaujímavé CD tituly v distribúcii: nové CD od českej DEGRADACE, CD HONORACE “Unite Punk”, CD PROTI SMERU “V každém z nás”, ťažko zohnatelné tri tituly od MAYKLUV STRÝČEK, nové CD od pražskej ska kapielky THE CHANCERS, nový album od brnenskej drtičky SEE YOU IN HELL (CD aj LP), debutové CDrká od bratislavského FORENTu a zvolenského PRÍPADu PRE SAMANTU, na sklad sa vrátilo opäť CD od ŽELEZNEJ KOLÓNY a sú aj dva nové splitká a to split CDr VANDALI / STECH a split CDr S.R.O. / ČACHOCHBILY.

Pod sekciu dievčenských tričiek a mikín sme dopísali rozmery jednotlivých veľkostí, nech ste ako-tak v obraze, aké sú jednotlivé kusy veľké. Postupne to doplníme aj pod polokošele. A čo sa týka dievčenských tričiek, pribudli motívy ANIMAL FREEEDOM, SKA – “MUSIC IS LIFE, LIFE IS FUN, LISTEN TO SKA”, POZOR ČLOVEK! a PUNK 77. Klasika, sú po pár kusoch, tak neváhajte.

Takisto pribudli sekcie trakov a otváračov. Zháňam aj kožené bundy (Sidovky) a vlajky. Sledujte katalóg, zanedlho to tam snáď pribudne.

Ako obvykle, končím úvodník koncertami, ktoré budeme organizovať. Tu sú podrobnosti:

Piatok, 28.03.2008, 18:30 hod., Martin Pistol-Pistol: KARPINA, MLADÉ ROZLETY, LORD ALEX + 1 support (MT kapely, ozývajte sa mi)

Ohľadne UNDERGROUND FESTU 2008 – ak zoženiem nejakého zodpovedného partnera, ktorý pôjde do toho so mnou, uskutoční sa. Nevládzem to robiť sám. Neberte to ako sťažovanie. Je to podľa jednoduchého princípu rebríčka životných hodnôt. Každý z nás robí každý deň tisícku rozhodnutí a čo vám berie pozitívnu energiu, tomu sa vyhýba.

A zmenil som pozdrav. Majte sa šťastne a slobodne, zdraví vás Hirax