Podmienky objednávania

0100002Veci posielam len na dobierku. Poštovné činí 69,- Sk do 999,- Sk, nad 1000,- Sk do 1999,- Sk 79,- Sk a nad 2000,- Sk je pošta zdarma!!! Pre Čechy je poštovné jednotné 79,- Kč. Nad 1500,- Kc je pošta a balne zdarma na trovy HIRAX Records. Po potvrdení objednávky pošlem veci na dobierku s pražskou odosielacou adresou.
Minimálna spodná hranica objednávky je 200,- Sk (180,- Kč) bez poštovného a balného. V praxi to znamená napríklad aspoň tri kazety.
Dodacia lehota je dva týždne od prijatia objednávky. Pre českých zákazníkov 2 až 3 týždne. Nepotvrdzujem objednávky! Ozývam sa väčšinou, keď mi chýba do dobierky viacej vecí a žiadam náhrady. Toto ale robím jedine v prípade, keď mám Vášu mailovú adresu alebo Vaše mobilne tel. číslo, pretože komunikujem väčšinou len cez mail a smsky.
Ak objednávate cez smsku, píšte aj celé meno s adresou. Takisto ak niečo so mňou riešite, tak sa podpisujte celým menom! Ak sa pýtate čo je s Vašou objednávkou, píšte okrem mena aj pár vecí čo ste si objednali a kedy.
Nepreberači dobierok budú neodvolateľne vyradený z databázy, uverejnení v novinkách v okienku hamby a prekliatí!
Neprepaľujem a nenahrávam nahrávky. Neotravujte ma s tým, je to proti mojim pravidlám. CDrká a ostatné veci nachádzajúce sa v mojej ponuke sú také, aké sa ku mne dostali. D.I.Y. veci su väčščinou s xerox obalmi, ale za kvalitou nahrávky si stojím. Snažím sa nebrať do distra zle nahraté veci.
Stačí si u mňa aspoň raz objednať a tlačený katalóg Vám bude chodiť bezplatne priamo domov. Objednať myslím nejaké veci, nie čisto katalóg.
Prosím, uvádzajte vždy aj NÁHRADNÉ TITULY!!!, pretože niektorý titul môže byť vypredaný.
Pri tričkách píšte veľkosti! Potom tlouštíci nedostanú M-ká a trpaslíci XXL-ká. Ak váhate s veľkosťou, radšej nám zavolajte a my vám prípadnú dĺžku trika, jeho šírku, či dĺžku rukávov u mikín zmeriame.

Nezabudnite uviesť svoje meno, adresu, telefón a E-mailovú adresu.
Reklamáciu uznávam len v prípade výrobnej vady, alebo pri zámene tovaru mojou chybou (teda nikdy, haha).
Na záver: často nám stáva, že si človek objedná tovar, prejdú 2 – 3 dni, nič nechodí, tak si to objedná znova. Samozrejme medzičasom mu prvú dobierku pošleme a evidujeme aj druhú, ktorú tiež pošleme. Potom nám dotyčný volá, že načo sú mu tie isté veci 2 – krát? Chcem teda upozorniť: NEOBJEDNÁVAJTE SI TIE ISTÉ VECI 2 – krát. KAŽDÚ MAILOVÚ OBJEDNÁVKU EVIDUJEME a je PLATNÁ AŽ KÝM JU PRÍPADNE MY SAMI NESTORNUJEME – TO ZNAMENÁ, ŽE ZÁKAZNÍKOVI ZAVOLÁME!!!
Ak ste niečo nepochopili, napíste mi mail . Hirax

Objednali ste si, ale nič Vám nechodí:

1, Napíšte mi mail či SMSku. Píšte meno, priezvisko, veci čo ste si objednali a dátum objednávky. Bez týchto vecí Vám neodpoviem, nemám v hlave výpočtové stredisko…

2, Okamžite choďte na svoju poštu a pýtajte si dobierku z Martina. Pravdepodobnosť, že Vám nevhodili lístoček do schránky je u našej skvelej pošty obrovská. Dobierka stojí na pošte vždy tri týždne a potom sa vracia späť ku mne.
Stornovanie objednávky:

1, Akceptujem stornovanie objednávky len do času, kedy nie je podaná na pošte. To znamená akonáhle dobierku podám na pošte a vy ju nie ste ochotný prevziať, budem požadovať zaplatiť naklády s poštovným ktoré mi vznikli /100,- sk, t.j. poštovné, balné a návratné/. Možno to netušíte ale naša milá pošta si aj za navrátenie dobierok účtuje poplatky!

2, Dôkaz je v tomto prípade jednoduchý – razítko pošty na podacom lístku, ktorý môžem prefotiť a na požiadanie zaslať.

3, Zákazníci, ktorí nebudú akceptovať tento model a odmietnu zaplatiť tieto náklady budú neodvolateľne vyradení z databázy zákazníkov a zverejnení na tomto webe v okienku hanby.

Pre potencionálnych nepreberačov dobierok:

1, Nezodpovední ľudia budú neodvolateľne vyradení z databázy HIRAX Records. Ak ste neprevzali objednané veci (stať sa môže hocičo, život je krásny, všetko chápem – stačí sa ospravedlniť), budem Vám volať. Jedinou Vašou záchranou je poslať šek s peniazmi na dobierkovú sumu plus náhrada poštovného, balného a vrátneho = 100,- Sk. Ak sa teda nestala chyba u slovenskej pošty.

2, Následne budú nepreberači dobierok uverejnení v novinkách a v okienku hanby!