Nové tričká, 3 druhy topánok

Pod sekciou topánok nájdete 3 nové druhy STEEL: Army – maskáčové, s lebkami a vysoké s prackou. Ďalej pribudli nové motívy na tričkách: ANTI EMO, FUCKING HIP – HOP (na chrbte je slogan: Nepočúvam Hip-Hop, lebo milujem muziku!), NO FUTURE či JEŽIŠ KRISTUS NIE JE MOMENTÁLNE V DOSAHU. MODLITE SA PROSÍM NESKôR. Konečne sú nahodené fotky z martinského koncertu Davovky a tiež zo žilinského kozla: Houba, Sakumpprásk, Proti srsti, Nebezpečie pádu. Opäť sa v distre ukázalo pár kusov zinu Destroyer, na ktorý ste sa viacerí pýtali. Sú aj s grátis CDrkom a skutočne za smiešnu cenu.

A na záver nekonečný problém s nepreberačmi dobierok. Týchto ľudí neustále pribudá! Výhovorky sú nám už notoricky známe a keď niektorú za deň počujete 2 – 3 krát, nedá sa na tom nepousmiať (naposledy jeden zákazník prisahal na svoju “punkovú česť”, hehe – tak takéto slovné spojenie sme ešte nepočuli – že na budúce už zásielku určite prevezme). Áno, možno v dvoch prípadoch z desiatich ide ozaj o neschopnosť pošty, ale zvyšok je klasická nezodpovednosť, ktorá nás neuveriteľne oberá o čas a niekedy na takéhoto človeka doplatí aj samotný poctivý zákazník, nakoľko ten čas sme mohli venovať práve jemu… Pribudli teda niektoré pravidlá ohľadne rušenia objednávky, či výmeny tovaru (kuknite pod sekciu Katalóg, “Podmienky objednávania”).

Na blogu bola dnes uverejnená 21.kapitola z Hiraxovho románu “Aj v pekle raz vyjde slnko”. Kapitola nesie názov: Musíte byť tyranom, aj týraným (kliknite na názov, rovno vás presmeruje). Ak bude chuť, klikajte, čítajte, karmujte…

Opatrujte sa, Luboslav