Nové CD tituly, hroty a akcie

0100043Pribudli nové tituli na CD od Cecek Records. Novinka českých punx Zatrest – Žiju jako krysa, ďalej Promile – Trash Ponk Punk, Underside – Liar, Phantoms Of Fire – Hangmans Bride, RV 4 – V rytmu punku, h.USA – Mezi minami. Opäť máme na sklade výbornú poslednú radovku od českého Volantu – Točte se pankáčové a taktiež sa objavilo po pár kusov z poslednej dosky SPS – Před popravčí četou a ich DVD-čka “Collection”. Konečne došlo aj na CD reedíciu pilieru slovenskej punk scény – debutu od Davovky – Antropofóbia. Pripomínam ešte raz posledné novinky od Houby – U šílena nesersrny, Idioti Nové Doby – Systematický podvod a českého ska / punk objavu – Sakumprásk.

Ďalej nám v distre pribudol další druh hrotov. Jedná sa o hroty špicaté – vysoké. K dispozícii sú na predaj ako kusovky ale aj kožené veci z nich t.j. killery, opasky a obojky.Viď obrázok.

Mini akcie: Sú zľavnené VHS Toydolls, Exploited a Agnostic Front. Ďalej pri objednávke 3 kusov MC kaziet zo stránky Hirax Records, dostane každý, kto si o to napíše do poznámky, grátis kazetu Odpad – Choďte s tým preč! Zľavnené sú aj vybrané druhy polokošiel, napr.: The Exploited, A Clockwork Orange, Anarchy – A, Dead Kennedys, Jamaica Ska, Oi!, Misfits, Ramones, Rancid, Stop Animal´s Killing!, však tam skúste kliknúť. A na záver perlička – nášivky českých Crashpoint po 9,- sk. Akcie platia len do vypredania zásob, a hlavne pri polokošelách sa jedná o kusovky, tak netreba váhať…

A na blogu je vyhodená dvadsiata kapitola Hiraxovho romanu “Raz aj v pekle vyjde slnko”. Klikajte, karmujte…

Peace, Luboslav