END OF SUMMER II. – 2007

0100042Ako minulý rok, tak aj tento rok sa na martinskom kúpalisku stretnú domáce, martinské kapely a rozlúčia sa s letom 2007. Jediným mimodomácim hosťom bude HOSPITAL BUKRA z Leopldova (keď nemohli prísť na UGčko, vybavil som ich aspoň sem). Tu je zostava: Hospital Bukra, Kaly-yuga, Nulove spojenie, How.No-Cuc?!?, Chov-hro-chov, Vypadok prudu, BASStards, HNS, Ladyland, El Cor, Nebezpečie pádu, Hellwaits, No Sports, Deja Vu. V prípade zlého počasia sa konceert uskutoční v krytých priestoroch kupka. Začiatok je predbežne daný na 12 hod, záver do polnoci. Na mieste distro HIRAX Records.

Pod úvahami pribudol článok “A čo ďalej?” od Zola Hrušku. Týka sa celej UG scény, teda punk ako aj metalovej, tak ak budete mať chuť polemizovať, vybehnite pod úvahy.

Dnes som na Blogu zverejnil ďalšiu, 17-stu kapitolu môjho románu “Raz aj v pekle výjde slnko” (plus jednu báseň). Tu je linka:

http://baricak.blog.sme.sk/c/108454/A-ty-sa-dole-vyhol-17-kapitola.html

Kto má záujem, tu sú linky na ďalšie fotky a videá z tohtoročného UNDERGROUND Festu 2007. Fotky: http://megaupload.com/?d=M8PA233N (kto budete mat problem pri stiahnuti tohto celeho packu fotiek, piste na adresu blesko11@azet.sk Tam dostane radu, ako celu operaciu zdarne dokoncit). Videá: http://youtube.com/profile_videos?user=blesko11&p=r Autormi tychto zaberov su viaceri ludia z Mikulasa, Ruzomberka a Holica.
Sú vonka nové vydania od sesterského vydavateľstva HROM Records a to piaty album LUNATIC GODS “Ante Portas” (jedna ukážka je na stiahnutie aj na tomto webe) a NOTHING “Prvoprameň”. Obidva sú nahodené aj v tomto katalógu. To je všetko, najte sa krásne a slobodne, zdraví Vás HIRAX